KONTAKT

Kontakta oss på Röbäcks Sweden AB

Huvudkontor Umeå

Röbäcks Sweden AB, Stöcksjö Kustväg 35, S-905 80 Umeå, Sweden
Tel: +46 90-428 00
Fax: +46 90-428 28
Email: info@robacks.se
Vår support och reservdelsförsäljning når du vardagar mellan kl 07-17 CET

 

Peter

Peter Westman, Platschef
Tel: +46 90 -428 14
peter.westman@robacks.se

 

Patrik

Patrik Hansson, Verkstadschef
Tel: +46 90 -428 03
patrik.hansson@robacks.se

 

Martina

Martina Nilsson, Ekonomiansvarig
Tel: +46 90 -428 13
martina.nilsson@robacks.se

 

Samuli

Samuli Kangas, Försäljning
Tel: +46 90 -428 27
samuli.kangas@robacks.se

 

Jonas

Jonas Aittamaa, Försäljning
Tel: +46 90 -428 24
jonas.aittamaa@robacks.se

 

Pelle

Per Helgesson, Inköp/Reservdelar
Tel: +46 90 -428 11
per.helgesson@robacks.se

 

Petter

Petter Mozard, Styrsystem
Tel: +46 90 -428 17
petter.mozard@robacks.se

 

RCS Support

Support för Röbäcks RCS
Tel: +46 90 -428 01
support@robacks.se

Håkan

Håkan Forsgren, Projektledare
Tel: +46 90 -428 15
hakan.forsgren@robacks.se